از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

گفت‌وگوهای سرنوشت‌ساز

وضعیت موجود
قیمت 25000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: کری پترسون، جوزف گرنی، ران مک‌میلان، ال سوئیتزلر

مترجم: سعید یاراحمدی

تعداد صفحات: 280

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۵۸۷

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

گفت‌وگوهای سرنوشت‌ساز

ابزارهایی برای گفت‌وگو وقتی پای از دست دادن چیزهای زیادی در میان است

 وقتی با عنوان «گفت‌وگوهای سرنوشت‌ساز» روبه‌رو شدم، با خودم تصور کردم که کتاب درباره‌ی گفت‌وگوهای جاری در دیپلماسی، سازمان ملل و مجالس کشورهاست، ولی خیلی زود متوجه شدم همه‌ی ما در زندگی روزمره‌مان با گفت‌وگوهای سرنوشت‌سازِ زیادی مواجهیم و این کتاب درباره‌ی چنین گفت‌وگوهایی است؛ حل و فصل اختلافات با همسایگان، رفع کدورت‌ها با همکاران، حل مشکلات خانوادگی و گفت‌وگوهای سرنوشت‌سازی از این دست.
به طور کلی به گفت‌وگوهایی که در آن‌ها اختلاف‌نظر، احساسات شدید و ریسک بالا وجود داشته باشد، سرنوشت‌ساز می‌گوییم. حالا که با مفهوم گفت‌وگوهای سرنوشت‌ساز آشنا شدید برای حداکثر بهره‌برداری از این کتاب، بهتر است هنگام خواندن آن، با خود فکر کنید اگر روش‌ها و ایده‌هایی را که در حال مطالعه‌ی آن هستید در گفت‌وگوهای سرنوشت‌ساز قبلی‌تان به کار می‌بردید، آن گفت‌وگوها می‌توانست چگونه تمام شود و اعمال آن‌ها را برای گفت‌وگوهای سرنوشت‌سازی آتی تصور کنید. از آن‌جایی که با کتابی کاربردی روبه‌رو هستیم، توصیه می‌کنم هنگام مطالعه‌ی این کتاب از آن خلاصه‌برداری کنید و روش‌ها و ایده‌هایش را با خود تمرین کنید. اگر لازم شد چند بار این کتاب را بخوانید که به شما قول می‌دهم با مسلط شدن بر مباحثش می‌توانید زندگی‌تان را از این رو به آن رو کنید.
از آن‌جایی که استیون کاوی، نویسنده‌ی کتاب معروف هفت عادت مردمان مؤثر، برای دو ویراست این کتاب دو مقدمه‌ی خواندنی نوشته است از شما دعوت می‌کنم آن‌ها را مطالعه کنید.
امیدوارم که مطالعه‌ی این اثر بتواند بیش از پیش به شما کمک کند تا با ملزومات دنیای کنونی همگام شوید و نگرش‌تان را به کار و زندگی دگرگون کند.