از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

همه‌ی ما عجیب‌و‌غریبیم

وضعیت موجود
قیمت 9000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: ست گادین

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: 104

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۴۳۳

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ظهور قبایل و پایان نرمال

معنای ثروت تغییر کرده و در دنیای امروز کسی ثروتمند است که بتواند تصمیم بگیرد و بر اطرافیانش (یا به قول ست گادین، روی قبیله‎اش) تأثیر بگذارد. ثروتمند بودن از نظر ست گادین، متفاوت بودن است. لازم نیست هواپیما یا کشتی اختصاصی داشته باشید تا ثروتمند شوید. کافی‌ست متفاوت و عجیب‎وغریب باشید.
دوران نرمال بودن به سر رسیده است. همه‎ی ما به نوعی عجیب‎وغریب هستیم. برخی به صورت مادرزاد و ژنتیکی، و برخی نیز خودخواسته مسیر عجیب‌وغریب بودن را انتخاب کرده‎ایم. اما در این کتاب صحبت درباره‎ی کسانی‌ست که خودشان تصمیم گرفته‎اند از توده‎ی مردم جدا شوند و نرمال بودن را کنار بگذارند.
این کتاب درباره‌ی پایان عصر بازار انبوه است. درباره‌ی پایان سیاست‌های انبوه، تولید انبوه، خرده‌فروشی انبوه و حتی آموزش انبوه. انبوه در حال احتضار است. اگر می‎خواهیم در دنیای امروز به سمت موفقیتِ بیشتر پیش برویم، و اگر کسب‎وکاری داریم که نیازمند بهبود و توسعه است، باید بازار انبوه را فراموش کنیم و عجیب‎وغریب‎ها را دریابیم. ست گادین در این کتاب به ما نشان می‎دهد چگونه می‎توانیم با فراموش کردنِ نرمال بودن و رفتن به سمت عجیب‎وغریب‎ها موفق شویم.
ست گادین نویسنده‎ی هجده کتاب پرفروش بین‌المللی است که به بیش از ۳۵ زبان مختلف ترجمه شد‌ه‌اند. او شیوه‎ی تفکر مردم درباره‎ی بازاریابی و کار کردن را تغییر داده است. سِت در کنار نوشتن و سخنرانی، بنیان‌گذار و مدیر‌عامل شرکت «Squidoo.com» نیز هست. وبلاگ او نیز در زمره‌ی محبوب‌ترین وبلاگ‌های بازاریابی در جهان محسوب می‌شود. گادین پیش از کارش به‌عنوان نویسنده و وبلاگ‎نویس، معاونت بازاریابی مستقیم در یاهو را نیز تجربه کرده است.
کتاب پیش رو و «قبایل» را می‎توان به نوعی پیش‎نیاز یکدیگر دانست. اگر هنوز «قبایل» را نخوانده‎اید، پیشنهاد می‎کنم مطالعه‎ی آن را از دست ندهید. این دو کتاب به شما کمک خواهند کرد تا بهتر درباره‎ی خودتان، شرکت‌تان و تعامل با اطرافیان‌تان تصمیم بگیرید. رهبری قبیله را به دست بگیرید و پیروی از توده‎ی مردم را فراموش کنید. بعد از خواندن این کتاب نرمال بودن را کنار بگذارید؛ عجیب‎غریب باشید!