از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

قبایل

وضعیت موجود
قیمت 13000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: ست گادین

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: 144

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۴۶۴

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

قبیله، گروهی از افراد بزرگ یا کوچک است که به یکدیگر، یک رهبر و یک ایده متصل هستند. میلیون‎ها سال است که انسان‎ها به قبایل می‌پیوندند؛ قبایل مذهبی، قومی، سیاسی و حتی موسیقی. این طبیعت ماست. اکنون اینترنت موانع جغرافیایی، هزینه و زمان را از میان برداشته است. همه‎ی وبلاگ‎ها و شبکه‎های اجتماعی کمک می‎کنند تا قبیله‌ها بزرگ‎تر و قبیله‎های جدید به رسمیت شناخته شوند. قبیله می‎تواند گروهی از ده یا ده میلیون نفر باشد که درباره‎ی مبارزات سیاسی یا راه‎های جدیدی برای مقابله با گرمایش جهانی فعالیت می‌کنند.
چه کسی این همه قبیله را رهبری می‎کند؟ اگرچه اینترنت کارهای شگفت‎انگیزی را انجام می‌دهد، اما هرگز نمی‎تواند رهبری این قبایل را به دست بگیرد. این موضوع هنوز وابسته به افراد است. افرادی همانند شما که درباره‎ی چیزی شور و اشتیاق دارند. هر کسی که خواهانِ ایجاد تغییر باشد، ابزارهای زیادی برای این کار در اختیار خواهد داشت.
«قبایل» شما را به فکر کردن (تفکر واقعی) درباره‎ی فرصت‎های رهبری همکاران، مشتریان، سرمایه‎گذاران، سرگرمی‎ها، خوانندگان و ... وا می‎دارد. این آسان نیست، اما از تصور شما ساده‎تر است. ست گادین به شما می‎آموزد که چگونه از حالت انفعال خارج و به رهبری مشتاق تبدیل شوید. اگر فرصت‎های پیش روی خود را برای رهبری نادیده بگیرید، به تدریج تنها برای حفظ وضع موجود تلاش خواهید کرد و به هیچ وجه حاضر به تغییر نخواهید بود. چنین شرایطی برای دنیای متغیر و پویای امروزی نه مناسب است و نه کارآمد.
در این کتاب عالی، ست گادین این‌طور استدلال می‌کند که امروزه همه فرصت دارند تا جنبشی خلق کنند، یعنی قبیله‌ای از افراد همفکر را گرد هم آورند و کارهای شگفت‌انگیزی انجام بدهند.
 با این حال، خیلی‌ها فرصت رهبری را نادیده می‌گیرند، زیرا در مسیر زندگی و کارشان «گوسفندداری» را در پیش گرفته‌اند و جرأت نمی‌کنند بپرسند که آیا فرمانبرداری‌شان برای خودشان یا شرکت‌شان فایده‌ای دارد؟
قبایل برای کسانی است که نمی‌خواهند گوسفند باشند و در عوض مایل‌اند کار تازه و هیجان‌انگیزی انجام بدهند. اگر شور آنچه را می‌خواهید انجام دهید و پشتکار محقق کردن آن را دارید، قبیله‌ای متشکل از همکاران یا مشتریان یا سرمایه‌گذاران یا خوانندگان هست که فقط منتظرند میان‌شان ارتباط برقرار کرده و برای رسیدن به هدف رهبری‌شان کنید.
«قبایل» را همه باید بخوانند. رهبری کردن در دنیای امروزی، وظیفه‌ی تک‎تک ماست...