از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

زبان بدن

وضعیت موجود
قیمت 22000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: جو ناوارو

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: 272

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۳۵۸

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

آنچه بدن می گوید

جو ناوارو، افسر سابق FBI، سخنران حرفه‌ای، استاد دانشگاه سنت لئو و متخصص شناخته‌شده در زمینه‌ی رفتار غیرکلامی، در کتاب آنچه بدن می‎گوید توضیح می‌دهد که چگونه به‎سرعت زبان بدن مردم را دریابید. رمزگشایی احساسات و رفتارها، جلوگیری از مشکلات پنهان و جست‌وجوی رفتارهای فریبنده، نکاتی است که در این کتاب به آنها اشاره می‌شود.
این کتاب پر از مثال‎هایی است از تجارب حرفه‎ای ناوارو و به ما راه‌های جدیدی را یاد می‌دهد تا جهان را کشف کنیم. تصاویر کتاب کمک می‌کنند تا درک بهتری از رفتارها داشته باشید. برخلاف بسیاری از کتاب‌های دیگر که درباره‌ی رفتار غیرکلامی نوشته شده‌اند، اطلاعاتی که در اینجا ارائه می‌شود، به ‌جای اظهارنظر شخصی و گمانه‌پردازی‌های نظری، مبتنی بر حقایق علمی و یافته‌های تجربی است.

این کتاب را بخوانید و دانش غیر‌کلامی خود را افزایش دهید. پس از مطالعه‌ی کتاب می‌توانید تنها با یک نگاه، رفتار غیرکلامی و زبان بدن افراد را کشف کنید. مطالعه‌ی این کتاب به شما کمک می‌کند رفتارهای خودتان را نیز بررسی کنید و برای پیشرفت و بهبود زبان بدنتان تلاش کنید. برای ایجاد روابط اثربخش و کارآمد، راهی به جز آگاهی از دانش غیرکلامی ندارید. پس فراگیری آن را همین امروز آغاز کنید.