از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

چگونه فوراً به اعتماد، باور، نفوذ و رابطه دوستانه برسید!

وضعیت موجود
قیمت 8000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: تام بیگ ال شرایتر

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: 96

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک:‌ ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۲۹۷

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

۱۳ راه برای ایجاد ذهن باز از راه گفت و گو با ضمیر ناخودآگاه

شما محصولات فوق‌العاده‌ای را به مشتریان پیشنهاد می‌دهید، و صادقانه دیدگاه و احساسات خود را با آن‌ها در میان می‌گذارید. با این حال، آن‌ها از شما خرید نمی‌کنند، باورتان ندارند و به احساسات و دیدگاه‌تان بی‌توجه هستند. در واقع، شما نیازی به گفتنِ حرف‌هایِ خوبِ بیشتر ندارید، بلکه نیاز دارید تا همان حرف‌های خوبی را که می‌زنید، مورد پذیرش مشتریان قرار گیرد.

موضوع بر سر قیمت، نوع معرفی، یا شخصیت شما نیست. همه‌چیز به چند ثانیه‌ی جادویی ابتدای ملاقات شما با افراد بستگی دارد.

تام (بیگ ال) شرایتر در کتاب پیش رو سعی دارد نحوه‌ی اعتماد و باورسازی در مشتریان را در همان ثانیه‌های اول به ما نشان دهد. اما چگونه؟ از طریق گفت‌وگوی مستقیم با بخش تصمیم‌گیری مغز یا همان ضمیر ناخودآگاه. پیام شما باید به درون مغز مشتری راه یابد. تعهد شما رساندن پیام به درون مغز مشتری است. اگر موفق به جلب اعتماد مشتری نشوید و او پیام شما را باور نکند، در واقع شما آن پیام را از مشتری خود دریغ کرده‌اید.

برای ایـجاد حس تفــــاهم فوری با مشـتریان، از روش‌های ساده و آزمایش‌شده‌ی بیگ ال استفاده کنید تا به اهداف خود دست یابید. اگر شما یک رهبر، فروشنده، بازاریاب شبکه‌ای، یک معلم یا کسی هستید که نیاز به برقراری ارتباط سریع و مؤثر با افراد دارد، این کتاب مختصِ شماست.