از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

بازاریابی دهان ‎به‎ دهان

وضعیت موجود
قیمت 22000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: اندی سرنوویتز

مترجم: نوشا صفاهانی، مهرداد فروزنده

تعداد صفحات: 248

جلد: شومیز

قطع: رقعی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

کاری کنید تا مردم به رایگان برای شما تبلیغ کنند

چه بخواهید و چه نخواهید همه در حال حرف زدن درباره‌ی کالاها و خدمات شما هستند. فرقی ندارد مالک کسب‌وکاری بزرگ باشید یا کسب‌وکاری کوچک؛ در بازارهای مصرفی فعال باشید یا صنعتی؛ فروشگاهی کوچک داشته باشید یا مجموعه‌ای عظیم از فروشگاه‌های زنجیره‌ای.
همه‌ی مردم، همه جا و در هر فرصتی که پیدا کنند درباره‌ی شما و محصولاتتان حرف می‌زنند. بهتر است تا دیر نشده به گفت‌وگوهای مردم بپیوندید و با مشارکت فعال، رشد و پیشرفت خود را تضمین کنید.
کتاب پیش رو، رویکردی منسجم برای پیشبرد تبلیغات دهان‌به‌دهان ارایه می‌کند. صدها مثال و نمونه و راهکار ساده و کاملاً کاربردی، لذت مطالعه‌ی کتاب را دو چندان کرده است. نویسنده تلاش کرده به دور از مفاهیم نظری، راهکارهایی ساده، کم‌هزینه و مؤثر ارایه کند که در هر کسب‌وکاری قابل استفاده است. از فردای مطالعه‌ی کتاب می‌توانید با کمترین هزینه و حتی رایگان، اقداماتی را انجام دهید و خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنید شاهد گفت‌وگوهای مردم درباره‌ی خودتان باشید.
کتاب بازاریابی دهان‌به‌دهان خودآموزی است که به شما یاد می‌دهد چگونه موضوعی برای حرف زدن به مردم بدهید و چگونه گفت‌وگوهای آنها را تسهیل کنید. این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه بدون هیچ هزینه‌ای می‌توان به احترام، اعتبار، بازاریابی، تبلیغات، فروش و سودآوری دست یافت. در این کتاب یاد می‌گیرید کاری کنید تا مردم به رایگان برای شما بازاریابی کنند. روشی رایگان با نتایجی شگفت‌آور.