از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

کتاب‌های رندی گیج

وضعیت موجود
قیمت 36000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: رندی گیج

مترجم: علیرضا خاکساران، مهرداد فروزنده

تعداد صفحات: ۴۳۲

جلد: شومیز

قطع: رقعی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

برترین کتاب های رندی گیج

1. چرا احمق، بیمار و بی پول هستید و چگونه می توانید یاهوش، سالم و پولدار شوید؟
رندی گیج، لقب «ناجی میلیونر» را به خود اختصاص داده است. چرا که او برخلاف همه اعتقاد دارد شما متولد شده‌اید تا ثروتمند شوید. اگر می‌خواهید به اسرار موفقیت دست یابید، رندی حقایق منحصربه‌فرد جهان و نحوه‌ی استفاده از آنها را در این دنیای پیچیده به شما نشان می‌دهد.
او ابتدا باورهای فکری شما را به چالش می‌کشد و سپس شما را تشویق می‌کند تا دوباره بنیان‌های فکری و ذهنی خود را از نو بنا کنید. کاری که او اعتقاد دارد می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت و ثروتمند شدن بی‌نهایت شما باشد.
این کتاب با زبانی ساده و مثال‌هایی کاربردی راه و روش بهتر زندگی کردن را به ما می‌آموزد و از این جهت برای هر کسی که خواهان تغییر در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود است، مفید خواهد بود. اگر خواهان تغییر و حرکت به سوی بهتر شدن هستید، این کتاب را بخوانید و آموزه‌های آن را راهنمای زندگی شخصی و حرفه‌ای خود قرار دهید.

۲. احتیاط در ریسک کردن است؛ قوانین تغییر کرده‌اند
نظام مالی کاملاً در هم ریخته است و فناوری در حال حذفِ میلیون‌ها شغل است و کل اقتصاد در سراشیبی سقوط قرار دارد. دنیا تغییر کرده و هیچ‌گاه به حالت قبل باز نمی‌گردد. این تحول مصیبت‌بار چالش‌هایی جدید و دلهره‌آور، و فرصت‌هایی عالی می‌سازد. 
کتاب احتیاط در ریسک کردن است دیدگاه جسورانه‌ی رندی گیج را که از رهبران فکری است برای کامیابی در این «اقتصاد جدید» به تصویر می‌کشد. گیج به تغییرات پرسروصدایی که در تجارت، فناوری و اقتصاد در حال رخ دادن است و چالش‌های خارق‌العاده‌ی ناشی از این تغییرات می‌پردازد. وی به ما نشان می‌دهد که چگونه این چالش‌ها را به فرصت‌هایی عالی تبدیل کنیم.
گیج درباره‌ی آینده و مسائلی مانند میمون‌هایی که جای کارگران انسانی را می‌گیرند تا شبیه‌سازی انسان، توسعه‌ی املاک و مستغلات برای فروش کف اقیانوس، استخراج مواد خام از شهاب‌های آسمانی، رابطه از طریق واقعیت مجازی، و اینکه افراد و شرکت‌ها چگونه می‌توانند به بهترین شکل برای آینده آماده شوند، بینش‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌کند. متوجه خواهید شد که چرا تبعیت از خرد متداول به شکست منجر خواهد شد و اینکه چگونه نادیده گرفتن عرف متداول، و تبدیل شدن به فردی که قدرت تفکر نقادانه دارد، امکان خلق ثروت را برایتان فراهم می‌کند.
 
۳. اولین حلقه: اصول و مبانی تکثیر در بازاریابی شبکه‌ای
بیشتر افراد در مکان‌های اشتباه به دنبال موفقیت می‌گردند. آن‌ها تصور می‌کنند مسئولیت موفقیت‌شـــان برعهده‌ی حامیان آن‌ها و اعضای تیم‌‌شان است. اولین و مهم‌ترین نکتــــه‌ای که رنـــدی گیـــج، این چهـره‌ی نــــام‌آشنای بازاریـــابی شــبکه‌ای، در کتاب اولین حلقه به ما یاد می‌دهد این است که مسئولیت موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای را خودمان برعهده بگیریم. 
رهبری اثربخش هرگز به معنای دستور دادن به دیگران نیست. اولین فردی که باید رهبری ‌کنیم، خود ما هستیم. اولین گام‌ها از خود ما شروع می‌شود، و اولین رفتار اعضا از خود ما الگوبرداری می‌شود. پس مهم است که چگونه رفتار کنیم، چه الگویی را به اعضای تیم‌مان معرفی کنیم، و در نهایت شاهد تکثیر چه الگویی در سراسر سازمان و تیم‌مان باشیم.
کتاب  اولین حلقه کتابی ساده، گیرا و با مفهومی منحصربه‌فرد است. این کتاب حاوی نکات پرباری در زمینه‌ی نحوه‌ و سرعت تکثیر تیم در سطوح مختلف است. اگر مسئولیت کسب‌وکارتان را شخصاً برعهده بگیرید و پای کار بایستید و حلقه‌ی اول را درست بنا کنید، در واقع موفقیت خود را تضمین کرده‌اید.