از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

سوپراستار بازاریابی شبکه ای شوید

وضعیت موجود
قیمت 12000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: مری کریستنسن، وین کریستنسن

مترجم: مهرداد فروزنده

تعداد صفحات: ۱۶۸

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۲۳۵

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

تنها کتابی که لازم دارید تا بتوانید بیشتر از آنچه همیشه تصور می کردید پول درآورید

درست است که موفق بودم، اما ای کاش من هم در زمان شروعِ این کار، کتابی مثل «سوپراستار بازاریابی شبکه‌ای شوید» در اختیار داشتم! اگر قصد دارید این حرفه را دنبال کنید یا همین حالا هم به این کار مشغول هستید، این کتاب برایتان معجزه‌آسا خواهد بود. مری کریستنسن تجربیات ارزشمندش در این صنعت را به صورت چکیده‌ای ساده و قابل فهم و در عین حال راهنمایی کامل برای موفقیت ارائه کرده است.

مری نشان می‌دهد که این کسب‌و‌کار تا چه حد می‌تواند ساده باشد. هزاران نفر را می‌شناسم که در فروش مستقیم بسیار موفق هستند. همه‌ی آن‌ها مثل شما شروع کرده‌اند: با رؤیای گسترش کارشان. مری موفق شد و شما هم می‌توانید موفق شوید. او تمام مراحل موفقیت را برایتان روشن کرده است. 

اما این کتاب خارق‌العاده فقط یک کتاب راهنمای خودیاری نیست، بلکه تمرین‌هایی دارد که شما را برای سفری که در پیش رو دارید، آماده می‌کند. در پایان هر فصل، سؤالاتی درباره‌ی مطالب آموزشی آن فصل آمده و به شما کمک می‌کند این‌ها را در دنیای واقعی اعمال کنید، دنیای واقعی خودتان. این سؤالات درباره‌ی تمام اطلاعات مفید هر فصل است و می‌توانید این اطلاعات را به قول مری در «دنیای واقعی» خودتان اعمال کنید. 

امیدوارم از آموزه‌های مری کریستنسن در راستای تبدیل شدن به یک سوپراستار در دنیای بازاریابی شبکه‌ای لذت ببرید. اطمینان دارم که اگر به اطلاعات این کتاب مجهز باشید، در حرفه‌ی فروش مستقیم موفقیت‌های چشمگیری در انتظارتان خواهد بود.

برگرفته از پیشگفتار دایان بالدریج

مؤسس و رئیس باترفلای ورلدواید