از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

اولین جملات برای بازاریابی شبکه‌ای

وضعیت موجود
قیمت 12000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: تام بیگ ال شرایتر

مترجم: امیر انصاری

تعداد صفحات: 160

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک:‌ ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۲۵۹

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

چگونه افراد را به سمت خود جذب کنیم؟

«زمانی که برای افراد، جلسه‌ی معرفی و ارائه‌ برگزار می‌کنید، اولین جمله‌ای که از دهان‌تان خارج می‌شود چیست؟». این پرسشی است که بیگ ال در تمامی سمینارها از شرکت‌کنندگان می‌پرسد و جالب اینجاست که هیچ‌کس پاسخی برای آن ندارد. بازاریابان شبکه‌ای کمتر به اهمیت جمله‌ی اولِ خود فکر می‌کنند. در این کتاب بیگ ال به شما یاد می‌دهد چگونه مشتریان و نیروهای بالقوه‌ی خود را با همان جمله‌ی اول جذبِ خود و گفته‌هایتان کنید. 

آیا برای فعالین بازاریابی شبکه‌ای‌، اولین جملات تأثیرگذار مشخص شده است؟ آیا آن‌ها اعتمادبه‌نفس لازم را درباره‌ی جمله‌ی اول خود دارند؟ و آیا می‌توانند افراد را با اولین جمله به خود جذب کنند؟ نه! و این یعنی آن‌ها از صحبت کردن با افراد هراس دارند و گاه به دلیل این واهمه، هرگز با آن‌ها وارد گفت‌وگو نمی‌شوند. این بزرگ‌ترین اشتباه یک بازاریاب شبکه‌ای خواهد بود.

اگر جمله‌ی اول خوب باشد، مشتری بالقوه علاقه‌مند و درگیر موضوع می‌شود. اگر جمله‌ی اول بد باشد، بازسازی و بازیابیِ علاقه و اعتماد‌ مشتریان کار سختی خواهد بود. جمله‌ی اول می‌تواند آن‌ها را برای همیشه به شما وابسته کند؛ یا برعکس، کاری کند که پس از آن، هرگز وقت خود را صرف ملاقات با شما و شنیدن صحبت‌هایتان نکنند. شما نمی‌توانید صحبت‌تان را با «جمله‌ی دوم» شروع کنید، پس بهتر است مواظب اولین جمله‌ی خود باشید!