از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

احتیاط در ریسک کردن است!

وضعیت موجود
قیمت 12000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات آموخته

مولف: رندی گیج

مترجم: مهرداد فروزنده

تعداد صفحات: ۱۶۰

جلد: شومیز

قطع: رقعی

شابک: ۹۷۸۶۰۰۸۲۳۷۲۲۸

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

قوانین تغییر کرده اند ...

نظام مالی کاملاً در هم ریخته است و فناوری در حال حذفِ میلیون‌ها شغل است و کل اقتصاد در سراشیبی سقوط قرار دارد. دنیا تغییر کرده و هیچ‌گاه به حالت قبل باز نمی‌گردد. این تحول مصیبت‌بار چالش‌هایی جدید و دلهره‌آور، و فرصت‌هایی عالی می‌سازد. 

کتاب احتیاط در ریسک کردن است دیدگاه جسورانه‌ی رندی گیج را که از رهبران فکری است برای کامیابی در این «اقتصاد جدید» به تصویر می‌کشد. گیج به تغییرات پرسروصدایی که در تجارت، فناوری و اقتصاد در حال رخ دادن است و چالش‌های خارق‌العاده‌ی ناشی از این تغییرات می‌پردازد. وی به ما نشان می‌دهد که چگونه این چالش‌ها را به فرصت‌هایی عالی تبدیل کنیم.

گیج درباره‌ی آینده و مسائلی مانند میمون‌هایی که جای کارگران انسانی را می‌گیرند تا شبیه‌سازی انسان، توسعه‌ی املاک و مستغلات برای فروش کف اقیانوس، استخراج مواد خام از شهاب‌های آسمانی، رابطه از طریق واقعیت مجازی، و اینکه افراد و شرکت‌ها چگونه می‌توانند به بهترین شکل برای آینده آماده شوند، بینش‌های فوق‌العاده‌ای ارائه می‌کند. متوجه خواهید شد که چرا تبعیت از خرد متداول به شکست منجر خواهد شد و اینکه چگونه نادیده گرفتن عرف متداول، و تبدیل شدن به فردی که قدرت تفکر نقادانه دارد، امکان خلق ثروت را برایتان فراهم می‌کند.