از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

جام می و خون دل

وضعیت موجود
قیمت 15000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات ارجمند

نویسنده: فاطمه بهاء

تعداد صفحات: 214

قطع: رقعی ـ شومیز

شابک: 9786002006028

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

روان‌درمانی و مشاوره

جام می و خون دل رمانی است که نویسندۀ آن، که خود یک روان‌‏شناس است، با تکیه‌ بر دانش نظری و تجربۀ حرف‌ه‏‏ای خویش خواننده را با فردی که دچار اختلال شخصیت پارانویید (بدبینی عمومی بیمارگونه) بوده و نسبت به دیگران بدبین و بی‌‏اعتماد است، آشنا می‌‏سازد. این بدبینی به‏‌خصوص در حیطۀ زندگی این فرد و دختری که به وی علاقه‌‏مند است، به شکلی بارزتر و گاه در حد حسادت بیمارگونه (Morbid Jealousy) خود را نشان می‌‌دهد.            
دکتر منصور صالحی، دانشیار روان‌‏پزشکی دانشگاه علوم‏ پزشکی ایران

جنبش بهداشت روانی نیازمند تلاش کارگزاران و عوامل مؤثر و مفیدی است که در همۀ سطوح برای ارتقاء سلامت فرد و جامعه گام بردارند. در این راستا، به‏‌طورقطع هنرمندان و اصحاب رسانه به دلیل تأثیر عمیقی که بر فرهنگ و ساختارهای بنیادین اجتماع دارند، نقش و تأثیری ماندگارتر را به خود اختصاص می‏‌دهند.
کتاب حاضر نوشته‌‏ای ارزشمند و روایتی عمیق از رنج غیرقابل وصفی است که افراد مبتلا به بیماری‏‌های روان‌‏پزشکی و خانواده‏‌های‌شان متحمل می‏شوند. به‌‏علاوه، در این کتاب آموزش‏‌های جالب و داستان‏‌گونه‏‌ای توسط روان‌‏شناسی علاقه‏‌مند و خلاق تدوین شده است که به فهم عمیق این مشکلات و تدبیر مناسب برای خانواده‏‌ها کمک می‌‏کند.
دکتر علی‏‌اصغر اصغرنژادفرید، روان‏‌شناس بالینی و عضو هیأت ‌علمی دانشگاه علوم‏ پزشکی ایران