از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

مقاومت در شناخت درمانی

وضعیت موجود
قیمت 33000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات ارجمند

نویسنده:  رابرت لیهی

مترجم:  دکتر حسن حمیدپور، دکتر زهرا اندوز، حسین زیرک

تعداد صفحات: 416

قطع: وزیری ـ شومیز

شابک: 9786002005878

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

روان‌درمانی و مشاوره ـ شناخت‏‌درمانی

خواندن این کتاب مى‌تواند به ما کمک کند تا پى ببریم که چرا برخى از مراجعان با سبک فکرى و رفتارى خود باعث دامن‌زدن به مشکلات یا حفظ وضعیت نابسامان زندگی‌شان می‌شوند. بخش‌هایى از کتاب به نقش درمانگران در پدیدآیى مقاومت مراجعان پرداخته است. نه تنها بر مشکلات انگشت گذاشته است بلکه راه‌حل‌هاى کارگشا نیز در اختیار متخصصان قرار داده است. در هر صورت کتاب است که باعث مى‌شود مراجعان مقاوم به درمان بهتر بتوانند در راه تغییر گام بردارند.
کورى نیومن
رئیس مرکز شناخت‌درمانى و دانشکده پزشکى

اگر به‌دنبال کتابى هستید که از چشم‌اندازى نوآیین و جدید به مسئله‌اى مهم پرداخته باشد که تابه‌حال مورد غفلت قرار گرفته است پس گمشدۀ خود را پیدا کرده‌اید. هر متخصص بالینى که با مقاومت مراجعان در جلسۀ درمان روبه‌رو مى‌شود باید این کتاب را بخواند.
دیوید کلارک
گروه روان‌شناسى، دانشگاه برونسویک، کانادا

 از دانشجویان دوره‌هاى رفتاردرمانى‌شناختى تا متخصصان بالینى صاحبْ‌صلاحیت و باتجربه، همه مى‌توانند از این کتاب سود ببرند. این کتاب مى‌تواند یکى از منابع اصلى و ارزشمند دوره‌هاى رفتاردرمانى‌شناختى باشد. مثال‌هاى بالینى متعدد باعث افزایش غناى کتاب و اندیشه‌برانگیز مىشود. همین مثال‌ها مى‌تواند عصاى دست درمانگران پرتجربه و صاحبْ‌صلاحیت شود تا درمان مؤثرترى ارایه دهند.
 ژاکلین پرسونز
مرکز شناخت‌درمانى سانفرانسیسکوو