از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

کنار آمدن با آسیب‌های ورزشی

وضعیت موجود
قیمت 30000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات ارجمند

نویسنده : کلیفورد استارک، الیزابت شایمر باورز

مترجم:  سامان نصیری

تعداد صفحات: 280

قطع:  رقعی – شومیز

شابک: 9786002007667

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

راهنمای نوجوانان

خودیاری و آموزش همگانی - مجموعۀ رو در رو با پزشک

با توجه به ویژگی‌های روان‌شناختی دورۀ نوجوانی مانند: هیجان‌خواهی، خطرجویی، برتری‌جویی و تغییرات ایجاد شدۀ ناشی از بلوغ و از طرفی پایین آمدن سن قهرمانی در بسیاری از ورزش‌ها و همچنین کمبود فضاهای ورزشی استاندارد در مدارس، خطر بروز آسیب‌های ورزشی در نوجوانان  افزایش می‌یابد. لذا، وجود منبعی که موجب افزایش آگاهی در این زمینه شود، از اهمیت بالایی برخوردار است.
کتاب حاضر به معرفی انواع آسیب‌های ورزشی رایج در نوجوانان، چگونگی حادث شدن آنها، مکان رخ دادن در بدن، و چگونگی پیش‌گیری  و درمان آنها پرداخته و راهکارهایی کاربردی جهت چگونگی برخورد و تعامل با این آسیب‌ها را به زبان ساده ارائه می‌دهد. کتاب،  14 فصل دارد که مباحث، با توجه به محل آسیب‌ها دسته‌بندی شده‌اند. علاوه بر موارد فوق، نحوۀ تعامل ورزشکاران نوجوان با والدین، پزشک و مربیان بیان شده و راهنمایی‌هایی نیز در مورد استفاده از تسهیلات بیمه‌ای برای مخاطبان ارائه شده است. هم چنین، نظام های نوین بیمه ای در کشورهای پیشرفته نیز در فصل پایانی مورد بررسی قرار گرفته است.
این کتاب از دیدگاه مترجم، کتابی کاربردی و مفید جهت استفادۀ ورزشکاران نوجوان، مربیان، معلمان ورزش، امدادگران ورزشی و سایر افرادی است که با آسیب‌های ورزشی سر وکار دارند و مطالعۀ آن به این افراد توصیه می‌شود.