از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کتابسرای شربیانی کتابسرای شربیانی

ثبت نام

مشاوره و درمان سوگ

وضعیت موجود
قیمت 23000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ناشر: انتشارات ارجمند

نویسنده: ویلیام وردن

مترجم: دکتر احمدرضا کیانی، فاطمه سبزواری

تعداد صفحات: 312

قطع: رقعی ـ شومیز

شابک: 9786002006233

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

کتاب مرجع برای روان‏‌شناسان بالینی، روان‏‌پزشکان و مشاوران

روان‌درمانی و مشاوره ـ سایر کتاب‏‌های روان‌درمانی

بیست ‏و پنج سال از اولین چاپ کتاب مشاوره و درمان سوگ گذشته است. در طی این 25 سال تغییرات و چالش‌هایی در این رشته به‌وجود آمده است. برخی اثربخشی مشاورۀ سوگ را زیر سؤال برده‌اند و برخی دیگر پیشنهاد کرده‌اند که مشاورۀ سوگ می‌تواند تأثیر منفی در بعضی افراد سوگوار داشته باشد. آیا مشاورۀ سوگ غیرضروری، غیرمؤثر و مضر است؟ من قصد دارم که در این نسخه از کتاب به این مسائل بپردازم.
هنوز کسانی هستند که قصد دارند با این حرف‌ها که تکالیف سوگواری چیزی جز مراحل سوگواری نیستند و این تئوریِ مرحله‌ایِ سوگواری دیگر از مد افتاده است، این تکالیف را زیر سؤال ببرند. این باور به‏خاطر کوته‏فکری و درک ناقص از مدل تکلیفی و همچنین به‏خاطر شکست ما در افزایش اطلاعات و به‌روز کردن رشد این حیطه در ویراست‏های قبلی کتاب می‏باشد.
این کتاب منبع موثقی برای آگاهی و کار در زمینۀ سوگ می‌باشد. مثال‌های موردی مطرح‏شده در کتاب بسیار جالب و تأمل‌برانگیز است. کتاب می‌تواند راهنمایی برای مشاوران، روان‌شناسان و تمام متخصصانی که سعی در کمک به افراد سوگوار و داغدیده و تخفیف آلام بشری دارند و در نهایت راهنمایی برای مشاور در کار با سوگِ خودش باشد!