قوانین سایت :
1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.


2. کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
 

3. با توجه به نوسان قیمت کاغذ در بازار، احتمال تغییر قیمت کتاب پس از خرید سایت، از سوی ناشر وجود دارد.


4.از نظر حقوقی، در معاملات سایت کتابسرای شربیانی، کتابسرای شربیانی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کتاب بر مبنای تعداد صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت کتابسرای شربیانی درج نموده است.


5. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و کتابسرای شربیانی به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که کتابسرای شربیانی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.


6. هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به مسئول سفارشات اعلام و کالا مرجوع گردد.

7. خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام سفارش کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از ارسال کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

.8در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.